Adentro

Als kernpartner binnen het bredere netwerk van de geestelijke gezondheidszorg bevordert CGG Adentro de geestelijke gezondheid van de bevolking in de regio Gent-Deinze-Eeklo.

Contact

Maatschappelijke zetel 

CGG Adentro
Adres: Elyzeese Velden 74, 9000 Gent
Tel.: 09 235 22 41
Mail: info@cggadentro.be

Jeugdzorg

Jeugdzorg

 

Jeugdzorg Deinze

Adres: Ramstraat 7 bus 5, 9800 Deinze
Tel.: 09 386 36 90
Mail: jeugdzorg.deinze@cggadentro.be

Jeugdzorg Eeklo

Adres: Tieltsesteenweg 10, 9900 Eeklo
Tel.: 09 377 18 61
Mail: jeugdzorg.eeklo@cggadentro.be

Jeugdzorg Gent

Adres: Begijnhofdries 33-35, 9000 Gent
Tel.: 09 235 22 41 (Gent)
Mail: jeugdzorg.gent@cggadentro.be

Jeugdzorg Mariakerke

Adres: Spellewerkstraat 21, 9030 Mariakerke
Tel.: 09 269 89 39 (Mariakerke)
Mail: jeugdzorg.mariakerke@cggadentro.be

Volwassenen-en ouderenzorg

Volwassenen- en ouderenzorg

 

Volwassenenzorg Deinze

Adres: Ramstraat 7 bus 5, 9800 Deinze
Tel.: 09 386 36 90
Mail: volwassenenzorg.deinze@cggadentro.be

Volwassenenzorg Eeklo

Adres: Tieltsesteenweg 10, 9900 Eeklo
Tel.: 09 377 18 61
Mail: volwassenenzorg.eeklo@cggadentro.be

Volwassenenzorg Gent 

Adres: Azaleastraat 27, 9040 Sint-Amandsberg
Adres: Bernard Spaelaan 141, 9000 Gent
Adres: Elyzeese Velden 74, 9000 Gent
Tel.: 09 235 22 41 (Gent & Sint-Amandsberg)
Mail: volwassenenzorg.gent@cggadentro.be

Volwassenenzorg Mariakerke 

Adres: Spellewerkstraat 21, 9030 Mariakerke
Tel.: 09 269 89 39 (Mariakerke)
Mail: volwassenenzorg.mariakerke@cggadentro.be

Verslavingszorg

Verslavingszorg

 

Adres: Lange Violettestraat 84, 9000 Gent
Tel.: 09 235 22 41
Mail: verslavingszorg@cggadentro.be

Forensische zorg

Forensische zorg

 

Adres: Bernard Spaelaan 141, 9000 Gent
Tel.: 09 235 22 41
Mail: forensischezorg@cggadentro.be

Coverteam

Coverteam

 

Adres: Tieltsesteenweg 10, 9900 Eeklo
Tel.: 09 377 18 61
Mail: coverteam@cggadentro.be

Buddywerking

Buddywerking

 

Adres: Elyzeese Velden 74, 9000 Gent
Tel.: 09 235 22 41
Mail: gent.metawonen@buddywerking.be

Preventiewerking

Preventiewerking

 

Adres: Lange Violettestraat 84, 9000 Gent
Tel.: 09 235 22 41
Mail: preventie@cggadentro.be